TwiLiGhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiGhT

Forum o Twilightu,knjigama,likovima...
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ProbLemi... =( =(

Ići dole 
+9
Robert Cullen
...Bojana...
FantasyQueen
Wolf_Girl
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Arcy
mala bubica
Ema Fleur Cullen
Nessie_Cullen
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 4:01 pm

Owde kazite sta wam je na dushi,shta was muchi...
Slobodno.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 9:49 pm

Ja sam zaljubljena vec duze vrijeme...I u vezi sam sa tim momkom..ALi za mjesec dana on ce da se odseli u drugi grad...Ja ne znam kako da zivim bez njega... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 10:32 pm

Seli se za stalno?
Pa on moze da te posecuje,i ti njega..
A i da dolazi preko vikenda...
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
mala bubica
Smrtnik
Smrtnik
mala bubica


Broj poruka : 33
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009
Godina : 40
Lokacija : ispred mog dragog kompa

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePet Maj 08, 2009 7:06 pm

pa moze........cujete se preko mob i neta
Nazad na vrh Ići dole
Arcy
Pripadnik team Jacoba
Arcy


Broj poruka : 34
RaNk : 0
Datum upisa : 09.05.2009
Godina : 29
Lokacija : BiH...Sarajevo

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 9:38 pm

eh bas fina temaaa....moj problem je moj zivott...xDD..mada nije smijesno al ett
Nazad na vrh Ići dole
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Smrtnik
Smrtnik
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 9:45 pm

I moj isto...
Evo ja cu vam isprichati moj problem... Ne znam zashto, ali onako radi reda da se ispaznim...
Mada ako pokushte da mi pomognete i ako vam ja kazhem da ste uspeli u tome, slagacu vas jer meni reci ne pomazhu...

Imam jednu drugarcu koju znam deset godina i drugu koja je nova u razrdu i znam je od septembra...
Kada je ona doshla u razred ja sam joj prva prishla jer mi se odmah svidela (a ja inache namam puno ljudi sa kojima sam dobra)... Kasnije smo pochela i da izlazimo zajedno (a ja inache nemam ni s kim da izlazim jer niko nema isti muzichki ukus kao i ja), upoznla sam je sa svojim drugraicama i sve.
Ali sada se ona potpuno udaljila od mene, kada izlazi nikad me ne pozove, uvek me ispaljuje, nishta mi ne pricha i druzhi se sa devojkama sa kojima sam je ja upoznala (medju kojima je i ona moja drugarica koju znam deset godina)...
Najgore od svega je shto i ta moja drugarica koju znam ceo zhivot jedva i da vishe pricha sa mnom...
Sad bih trebala da napishem: "Shta da radim?" ali necu jer mi pomoc nije potrebna nego samo da se ispraznim...
Nazad na vrh Ići dole
Arcy
Pripadnik team Jacoba
Arcy


Broj poruka : 34
RaNk : 0
Datum upisa : 09.05.2009
Godina : 29
Lokacija : BiH...Sarajevo

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 9:51 pm

ma mamu joj...ufff.imala sam isti taj probleem...Nickyy..ali meni je samo rijesilo taj problem to sto sam se udaljila od nje i sto mi vise nije naj drugarica...bilo je jako teskoo..ali sad imam 4 najbolje druarice koje smatram sestrama...a sa ovom je i cao previsee...tako da...ja mislim a ti je to jedino rijesenje...mada ce biti uzasno tesko...
Nazad na vrh Ići dole
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Smrtnik
Smrtnik
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 9:53 pm

Ma znam da hoce...
To isto ja radim...
Jedina je fora shto ja njoj nishta ne govorim...
Ali mada me ne poznaje dovoljno da zna kad sam tuzhna i na koji nachin razmishlja, valjda ce skontati da ja vidim da me ona ne zheli vishe blizu sebe, pa onda ni ja ne zhelim nju...
Nazad na vrh Ići dole
Arcy
Pripadnik team Jacoba
Arcy


Broj poruka : 34
RaNk : 0
Datum upisa : 09.05.2009
Godina : 29
Lokacija : BiH...Sarajevo

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 10:00 pm

Ali nikad nemoj pokusavati npr...ono gledat je ...pa ako ti se nekad nasmije bla bla nemoj odma da joj otrcis u zagrljaj kao sto sam ja radila...jer onda ce te samo jos gore iskoristavat..samo je se kloni...i onda kad se pomirite...nikad nemoj sa njom bit opet se odmakni nema veze sto ste se pomirile onda ce biti puno lakse...vjeruj mi...samo je se klonii...i koda je nju sad briga kako je tebi (izvini sto vako kazem ali to je istina)...kao da je briga jesi li tuzna dali places zbog nje...pokazi i ti da te nije briga sama ce ti pric...onda je se samo kloni...onda ce skontat kakvu je prijateljicu izgubila...i nemoj se sekirat zbok kozee....xD....shvatam kako ti je ...ali etoo...sve sam rekla... Wink
Nazad na vrh Ići dole
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Smrtnik
Smrtnik
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeNed Maj 10, 2009 1:31 am

Ma nisam se ja sa njom ni posvadjala...
Ona misli da je sve ok... Mada ja kontam da zna da sam ja ljuta...
Nazad na vrh Ići dole
Wolf_Girl
Volim vampire!
Volim vampire!
Wolf_Girl


Broj poruka : 95
RaNk : -2
Datum upisa : 13.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 3:36 pm

Imala sam isti problem... Moj sawet je : nadji nowe prijatelje! To sam ja uradila, i extra mi je! Smile
Nazad na vrh Ići dole
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Smrtnik
Smrtnik
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 11:53 pm

Ma ona ne prica vise sa mnom...
Rekla sam jednoj mojoj drugarici dok sam bila besna da je ona idiot, i ona joj je to prenela, sad je ispalo da je pljujem kod svih iz ledja...
A i bolje sto je tako ispalo... Vise necu nikad ni pricati sa njom...
Nazad na vrh Ići dole
FantasyQueen
Smrtnik
Smrtnik
FantasyQueen


Broj poruka : 36
RaNk : 0
Datum upisa : 15.05.2009
Godina : 30
Lokacija : ...behind the sky....

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePet Maj 15, 2009 11:50 am

Imam jedan problem...
Ja sam bila najbolja ucenica u odeljenju,5.oo ali sada sam skroz popustila,pa mi je uspeh pao na 4.54 jedva odlican!Moji roditelji su razocarani,stalno se svadjaju sa mnom oko toga.Mene je naprosto dosta ucenja,ne pronalazim uzivanja u tome,cak i kad hocu da ucim,da bi roditeljima dokazala da mogu,da bi bili ponosni,ne mogu.Jednostavno ne ide.A sad mi se blizi i prijemni,ne znam sta da radim.Cak sam se i sa drugaricama posvadjala!
Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePet Maj 15, 2009 4:02 pm

FantasyQueen ::
Imam jedan problem...
Ja sam bila najbolja ucenica u odeljenju,5.oo ali sada sam skroz popustila,pa mi je uspeh pao na 4.54 jedva odlican!Moji roditelji su razocarani,stalno se svadjaju sa mnom oko toga.Mene je naprosto dosta ucenja,ne pronalazim uzivanja u tome,cak i kad hocu da ucim,da bi roditeljima dokazala da mogu,da bi bili ponosni,ne mogu.Jednostavno ne ide.A sad mi se blizi i prijemni,ne znam sta da radim.Cak sam se i sa drugaricama posvadjala!
Sad
]

Imamo isti provlem...Samo sto se nisam posv. sa drugaricama...
Ja sam sad 4.50..A imam 2 dana da budem 5.00 ili gubim lucu...Uspjela sam da popravim 3 ocjene...
Moras da pocnes da ucis...Malo vise...
Nazad na vrh Ići dole
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePet Maj 15, 2009 4:49 pm

Neno... Imala sam takav problem,nisam mogla da uchim uopshte! Bilo je tako grozno ishchitavajuci ta slova,a zapravo sam mislila na neshto sasvim peto..
Onda,sam uradila sledece..
Od teshkih rechenica,pravila - pravila sam pesmicu. I lakshe e nauchiti tako. I zabavnije! Probaj!
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
Smrtnik
Smrtnik
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 08.05.2009

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 12:08 pm

JoJ, ja ne znam sta da ti kazem, imam isti problem, jedina razilaka je sto sam ja sad u srednjoj skoli... MsM koliko ucim ne znam ni kako uspevam da izvucem 4,50...
Nazad na vrh Ići dole
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Maj 19, 2009 2:18 pm

ja sam sad u fazi gde me problemi samo snalaze...Sad(
hvala Bogu pa sam vukovac i nemam te probleme sa skolom,to mi stvarno ide...ali
recimo da sam u blagoj depresiji,sa dve drugarice ne pricam,zato sto su dvolicne i ogovarale su me,to je vec gotovo,necemo se pomiriti,vise nikom ne verujem,lakse mi je da pricam sa vama,koji ste mi potpuno nepoznati,nego sa nekim koga poznajem.a i ovo je samo da olaksam dusu...selim se po 5 put,i tu cu ostati,jedino dobro je sto cu napokon dobiti svoju sobu,da je ne delim sa bratom.2 para kumova se razvode i jos su se svadjeli kod nas u stanu,pravili skandale...uzas...deda mi je bio u bolnici,zamalo da umre,..i jos tesim drugaricu i sestru zbog njihovih problema...tako da sam ja jedan prst koji drzi planinu na sebi.dosta sad,vec sam vam dosadila... pozzy
Nazad na vrh Ići dole
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Maj 26, 2009 10:37 am

Au....strasno...Pa stavi sebe u prvi plan...Izlazi, zabavljaj se....Pokusaj da zaboravis na sve to
Nazad na vrh Ići dole
Robert Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Robert Cullen


Broj poruka : 117
RaNk : -6
Datum upisa : 30.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Olympic Coven

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Maj 26, 2009 2:42 pm

Ovako, imam drugaricu. Stvarno dobru drugaricu.
Upoznao sam je pre mozda nekoliko meseci. Tacnije, mozda posle Nove Godine.
Stvarno mi je draga, mnogo je dobra. Upoznao sam je na forumu.
Nedavno mi je rekla da ne zeli vise da se druzi samnom. Bio sam zbunjen, pomalo tuzan. Nisam znao o cemu se desava. Stvarno sam mislio da smo bliski prijatelji.
Rekla mi je da je njen decko ljubomoran na sve, cak i na mene. Zabranio joj je da se druzi samnom, ili kako vec... Stvarno mi je bilo krivo zbog toga. Plakao sam to vece...
Pa, mislim da je to moj problem...
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightsaga.wikia.com
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Maj 26, 2009 3:35 pm

uh,pa ne znam..komplikovana zaista.mozda da razgovaras sa njim i da mu objasnis.ili da ona nesto preduzme.moze da odvoji malo vremena za tebe,a ostatak nek provede sa njim,samo kad bi se on slozio(nadaj se da nije mnogo ljubomoran)...ne znam sta bih ti rekla...nadam se da ce se to brzo resiti


@ema:a sto se tice mojih problema,pojedini su se resili,hvala sto brines.jaka sam ja...
Nazad na vrh Ići dole
Robert Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Robert Cullen


Broj poruka : 117
RaNk : -6
Datum upisa : 30.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Olympic Coven

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:17 am

Ema je ta moja drugarica... Ona ima takvog decka, ali mislim da nema nista od toga. Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightsaga.wikia.com
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePon Jun 01, 2009 3:13 pm

o...pa onda je bas bzvz...mada mi je to bas glupo sto je on toliko ljubomoran...pa neces mu ti oteti devojku ako se druzis sa njom.pitanje je samo ...da li ti na nju gledas samo kao drugaricu?ako je odg ..ne...onda je problem u decku.ajde sad ne budi tuzan,vec ce se to resiti...glavu gore
Nazad na vrh Ići dole
LiTTLe_LaDy_LovE
Smrtnik
Smrtnik
LiTTLe_LaDy_LovE


Broj poruka : 48
RaNk : 0
Datum upisa : 10.05.2009
Godina : 27
Lokacija : Land of sadness...

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimePon Jun 01, 2009 9:44 pm

Ja sam trenutno zatrpana problemima, i skroz sam u depresiji...
Evo:
Posvadjala sam se sa dve najbolje drugarice i sad su one okrenule sve protiv mene, plus lazhu o meni, muche me, nerviraju, smeshtaju mi, i sada praktichno nemam ni jednu drugaricu, u shkoli sam sa tom jednom koja je blago retardirana, stalno cuti, nervira me uzhasno, stalno pricha da treba da se pomirim sa one dve... I sad su se one, poshto su se i sa njom posvadjale jer se ona nije posvadjala sa mnom, kao pomirile sa njom i sad ce ona 100% stalno da bude sa njima a ja cu biti sama... A plus mi se neka druga devojchica kachi, a ja nju mrzim-ona je totalni kreten, smrdi ko krava... Onda su mi se ocene pokvarile, iz mate sam dobila keca, zbog ponashanja... Mama i tata se svadjaju sa mnom zbog toga, onda mi govore kako ce mi oduzeti laptop... I josh plus mi mama pricha da hoce da me vodi kod psihologa, kao da sam looda... Samo mi josh to treba da rodjena majka misli da sam looda... I sad jedini ljudi sa kojima "komuniciram"ste vi sa foruma... Nezz tu nema pomoci... Stalno plachem... Ovi loodi nastavnici zadaju toliko toga za uchenje, a ja ne postizhem... I tako... Ako ovo uskoro ne prodje, puci cu...
Nazad na vrh Ići dole
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Jun 02, 2009 5:40 pm

sad da ti ja nesto kazem.ja sam ti bila u istoj situaciji do danas...i onda sam odlucila da ne budem kukavica i da se suocim sa problemom i uspela sam.pozvala sam razrednu,objasnila situaciju,dovela obe drugarice kod psihologa i zajedno smo pricale.i resile problem i sad se kao opet druzimo,msm to nije to,kao sto je nekad bilo,ali barem vise nemam neprijatelje...i mozes malo bolje da zivis,a ne da strepis,kad ce ona da ponovo pokrene pricu o tebi,koliko te ogovara,mrzi li te i slicno.tako da ti je bolje da to resis sa njima razgovorom,posto predpostavljam da se ignorisete.bolje recite jedne drugima sta mislite i resite problem.i jos nesto,samo glavu gore ne daj da te dotuku!poz
Nazad na vrh Ići dole
LiTTLe_LaDy_LovE
Smrtnik
Smrtnik
LiTTLe_LaDy_LovE


Broj poruka : 48
RaNk : 0
Datum upisa : 10.05.2009
Godina : 27
Lokacija : Land of sadness...

ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitimeUto Jun 02, 2009 6:53 pm

Hwala... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ProbLemi... =( =( Empty
PočaljiNaslov: Re: ProbLemi... =( =(   ProbLemi... =( =( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ProbLemi... =( =(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TwiLiGhT :: ZabaWa :: PrObLemi... =(-
Skoči na: