TwiLiGhT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwiLiGhT

Forum o Twilightu,knjigama,likovima...
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Blamowii....

Ići dole 
+5
Robert Cullen
_crazy_
Nessie_Cullen
Dragana Cullen
Ema Fleur Cullen
9 posters
AutorPoruka
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 1:44 pm

Ovdje pisite vase blamowe...
Nazad na vrh Ići dole
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 1:47 pm

Evo ja cu prva..
TOg vrelog ljetnjeg dana bila sam u Silistri (BUgarska) sa mojim folklornim ansamblom...
Obukla sam rozu kraqtku haljinicu i izasla sa drustvom u park,da prosetamo prije koncerta..
Sjela sam i pila sok...Prisao mi je najbolje drugarice brat i rekao da mi je ves isto rozze boje...Htela sam u zemlju da propadnem..Samo sam se nasmijala i onako crvena, vratila se u hotel da obucem nosnju...
Nazad na vrh Ići dole
Dragana Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Dragana Cullen


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 27.04.2009
Lokacija : in my world....lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe...the world is mine....

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 6:52 pm

Ajoj...
Evo jednog od mojih blamova:
Sedim ja u busu, okrenuta i nevidim ko sedi ispred mene...i uglavnom ja zatvorila oci pevala THIS IS ME....i odjednom otvorim oci i pogledam moju drugaricu koja je stajala i smejala se...ja sam se okrenula i videla jednog super slatkog i zgodnog momka kako sedi i gleda me kao da sam poludela... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:03 pm

Aiiii Dado...
Ewo mog CUVENOG blama..
Jela sam sladoled,sa mojom BF,i zezale smo se.
Ona se umazala,a bili su to cokoladni sladoledi(Macho) ..
Ja pokusam da joj sklonim mrlju sa nosa,a ona me umaze,pa ja nju,i tako smo se mazale.
Bile smo u parku.. I mazemo se,i onako cokoladnih lica,smejemo se,i prolaze dve starije gospodje,pogledaju nas,kao da smo blato jele! Ucutale smo se,jedva smo usle u prodavnicu da kupimo vlazne maramice.. Aiiii... Svi su se smejali,a moja zuta majica... Da je ne pominjem... Nedelju dana nisam izlazila,dok su mi dali nadimak "Cokoladica" ... I mojoj BF,takodje.. Sad samm opet Nastasja... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
Dragana Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Dragana Cullen


Broj poruka : 31
RaNk : 0
Datum upisa : 27.04.2009
Lokacija : in my world....lowe & peace....with my lowe...and people who I lowe...the world is mine....

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:06 pm

Ajoj Loonie... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 9:34 am

heh loonie...dadoo this is real,this is me....xD
Nazad na vrh Ići dole
_crazy_
VAMPIR
VAMPIR
_crazy_


Broj poruka : 51
RaNk : 0
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 27
Lokacija : hogwarts school

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 12:58 pm

lepi blamovi..ja blamove nemam..imam samo nocne more kojih bas nezelim da se prisecam...
Nazad na vrh Ići dole
Robert Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Robert Cullen


Broj poruka : 117
RaNk : -6
Datum upisa : 30.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Olympic Coven

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 1:09 pm

Ja za sada i nisam imao nekih blamova.
Koliko se ja secam...
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightsaga.wikia.com
Wolf_Girl
Volim vampire!
Volim vampire!
Wolf_Girl


Broj poruka : 95
RaNk : -2
Datum upisa : 13.05.2009

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 3:25 pm

Cesto se blamiram... Gubim se sa drustwom, al swe to namerno.. Al juce sam bila kod drugarice, i cekala ja lift i bili tu jos neki momci... I lift nesto nije dobro radio, sporo se otwarao, a ja nisam znala... I pocne da se otwara, a ja pozurila i zakucala se u wrata lifta tolikom snagom da sam pala! Owi prwo : "Jesi dobro", pa poceli da se smeju! Uzas! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Ema Fleur Cullen
VAMPIR
VAMPIR
Ema Fleur Cullen


Broj poruka : 73
RaNk : 1
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 29
Lokacija : Sa Edvardom na krilima maste...

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 3:27 pm

haha...|Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nick Frost
Obozavam vampire!
Obozavam vampire!
Nick Frost


Broj poruka : 106
RaNk : 8
Datum upisa : 11.05.2009
Godina : 29
Lokacija : hunting at night........

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimePet Maj 15, 2009 8:50 am

blamovi su vam super....mislim ne bih pozeleo da se ikome dogode ali....xD
ja za sada ne mogu da se setim nijednog mog blama ali kad se budem seti obecavam da cu napisati ovde.......xD pozz swima
Nazad na vrh Ići dole
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 6:20 pm

posto sam tako smotana kad su mi decaci u blizini,evo jednog mog blama...od pre 2 god.
utorak,idem na cas srpskog.vidim svoju simpatiju,puknu mi kolena i padnem preko stepenica...to nije najgore,prevrtala sam se nekoliko stepenika i onda sam sela,jos bi to i bilo podnosljivo da mi nisu ispale stvari iz ranca,pa sam ja dok sam ih kupila ponovo spotakla i prevrtala se do kraja stepenica.naravno svi su se valjali od smeha,a ja sam bila puna modrica....
Nazad na vrh Ići dole
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 7:08 pm

OMG! PA to je uzhasno!
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
...Bojana...
Volim vampire!
Volim vampire!
...Bojana...


Broj poruka : 85
RaNk : 0
Datum upisa : 16.05.2009
Godina : 29

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 12:34 am

jeste,ali je smesno! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Wolf_Girl
Volim vampire!
Volim vampire!
Wolf_Girl


Broj poruka : 95
RaNk : -2
Datum upisa : 13.05.2009

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 2:27 pm

Meni se desilo nesto slicno... Al nisam toliko padala... Samo sam se spotakla i pala, i to ne bi bilo toliko strasno da meni nije ispao ulozak iz ranca! Uzas! Embarassed Decaci me i dan danas zezaju!
Nazad na vrh Ići dole
Nessie_Cullen
Admin
Admin
Nessie_Cullen


Broj poruka : 264
RaNk : 5
Datum upisa : 27.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Forks,Olympic Coven,Hogwarts,London.

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimePet Maj 22, 2009 8:31 am

OMG.. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://twilight-fanovi.serbianforum.info
LiTTLe_LaDy_LovE
Smrtnik
Smrtnik
LiTTLe_LaDy_LovE


Broj poruka : 48
RaNk : 0
Datum upisa : 10.05.2009
Godina : 27
Lokacija : Land of sadness...

Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:10 pm

Evo imam ja jedna extra blam Blamowii.... 941855
Jednom sam ja ceo dan vozila rolere na parkingu i onda se uveche vratila kuci i bilo mi dosadno onda sam ponovo izashla da vozim rolere a bio je potpuni mrak xD i ja se tako lepo zaletim i tresnem u kamenchic i skrshim se xD i dobro poshto mi je bilo dosta svega ja lepo ostanem da lezhim dole i onda vidim na drugoj strani ulice neka dva dechka i vidim da mi prilaze i onda kad su doshli krenuli da se cepaju i onda kao jel si dobro i onda se josh vishe cepali fany
I evo josh jedan isto na rolerima:
Vozile ja i moja ex drugarica rolere na istom tom parkingu i prolazile neke dve devojke i mi se spushtale nizbrdo i zakucale se u zid xD i onda su nas te dve onako pogledale i onda smo ih mi zezale drale se nesh Blamowii.... 501455 i onda su one krenule da se vracaju i kao neshto pochele
"Alo mala!"i nas dve smo tako brzo pobegle xD bilo je uzhasn smeshno Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blamowii.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamowii....   Blamowii.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Blamowii....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TwiLiGhT :: ZabaWa :: Blamowi...-
Skoči na: